Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Mieszkania do wynajęcia Żernica - Oferty wynajmu mieszkań

9 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

9 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Mieszkanie umeblowane, ul. Andersa

Gliwice(Żernica + 7 km)

2 500 zł50 m² 50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie - nowoczesne wnętrze i świetna lokalizacja! Zapraszamy do odkrycia tego urokliwego, dwupokojowego mieszkania na wynajem, które znajduje się na parterze w dwupiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 3-pokojowy

Stare Gliwice,Gliwice(Żernica + 7 km)

2 900 zł60 m² 48,33 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta na wyłączność Prezentujemy do wynajęcia atrakcyjny apartament zlokalizowany na os.Radosnym w Gliwicach. Osiedle Radosne to zamknięty i monitorowany kompleks nowoczesnych budynków.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Marokanów

Rybnik(Żernica + 17 km)

800 zł37 m² 21,62 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Super duża kawalerka dla singla bądź studenta, duży pokój urządzony, kuchnia odrębna z oknem w całości wyposażona, przedpokój z szafą, łazianka po remoncie z wanną. Odstępne.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł29 m² 41,38 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka 29 m2 na parterze - Bytom, śródmieście. Do wynajęcia kawalerka po generalnym remoncie, usytuowana na parterze w kamienicy z ogrzewaniem elektrycznym. Charakterystyka mieszkania: salon.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł38 m² 65,79 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja Nowoczesne 2 pokoje w Gliwicach - Osiedle Parkowe | Miejsce parkingowe w cenie Isabella Properties przedstawia ofertę najmu dwupokojowego mieszkania na nowoczesnym Osiedlu Parkowym.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rymera

Radlin(Żernica + 25 km)

3 500 zł100,80 m² 34,72 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Luksusowy Apartament nr 2 w Radlinie czeka na swojego lokatora! To musisz być Ty! Apartament spełnia wymagania na prowadzenie działalności gospodarczej. Nowe mieszkanie typu M4 na wynajem bez.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 zł20,50 m² 70,73 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajęcia przytulna i zadbaną kawalerka na pierwszym piętrze bloku przy Alei Majowej. Mieszkanie składa się z pokoju, aneksu kuchennego oraz łazienki. Lokal w dobrym stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie, ul. Chodkiewicza

Chorzów Batory,Chorzów(Żernica + 25 km)

880 zł31 m² 28,39 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia funkcjonalna kawalerka przy ulicy Chodkiewicza 10 w Chorzowie. Nieruchomość: powierzchnia 31 m2. Parter. Ogrzewanie elektryczne. Zewnętrzne miejsce postojowe. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Energetyków

Halemba,Ruda Śląska(Żernica + 18 km)

1 300 zł45,54 m² 28,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Zadzwoń i umów się już dziś na prezentację! tylko U nas Do wynajęcia mieszkanie przy ul. Energetyków 1c w Rudzie Śląskiej (halemba). Składa się z: pokoju dziennego, sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie Żernica

Żernica,śląskie

1 200 zł60 m² 20 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:-

Mam do zaoferowania mieszkanie do wynajęcia, w Żernicy. Świetna lokalizacja(niedaleko A4). Mieszkanie po remoncie, częściowo umeblowane. Stan techniczny mieszkania oraz urządzeń bardzo dobry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Jaśminowa

Żernica,śląskie

560 zł34 m² 16,47 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Ładna kawalerka do umeblowania.Cicha okolica,dobry dojazd do centrum Gliwic ok 7 km, zjazd A4 ok 3km. Cena 560 zł miesięcznie+media Kaucja 1000 zł.Polecam,więcej informacji pod nr.   .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Żernica

Żernica,śląskie

800 zł68 m² 11,76 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Zernica kolo gliwic wynajme mieszkanie 3 pokoje plus kuchnia lazienka pokoje umeblowane ,internet cena calosci okolo 800 zl w tym media .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bony