Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Lokale użytkowe Żernica – na sprzedaż i na wynajem Żernica

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

Lokal użytkowy

Żernica,śląskie

3 500 000 zł523,10 m² 6 690,88 zł/m²

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość o dużym potencjale inwestycyjnym, położona w miejscowości Żernica blisko Gliwic, pod działalność gospodarczą, usługi lub zabudowę mieszkaniową.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Biuro Bytom

Stroszek,Bytom(Żernica + 25 km)

39 000 zł8,35 m² 4 670,66 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Przedmiotem oferty jest lokal użytkowy o powierzchni 8,35 m2. Lokal znajduje się na parterze z bezpośrednim wejściem z drogi i jest całkowicie samodzielnym lokalem. Posiada własną.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł239 m² 3 556,49 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:15

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Mamy Przyjemność zaprezentować Państwu Nową Ofertę w Naszym biurze W samym Centrum Knurowa w Dobrze prosperującym Budynku Usługowym prezentujemy Państwu Lokal Biurowy.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal usługowy, ul. Bytomska

Biskupice,Zabrze(Żernica + 15 km)

28,60 zł/m²80 m² 2 288 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal usytuowany w budynku mieszkalno-usługowym, wybudowanym w technologii tradycyjnej. Lokal położony na parterze, składający się z 4 pomieszczeń. Instalacje wymagają sprawdzenia,.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro klimatyzowane Gliwice

Śródmieście,Gliwice(Żernica + 7 km)

35 zł/m²312 m² 10 920 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferuje do wynajęcia lokal o powierzchni 312m2 na drugim piętrze. Lokal składa się z dwóch dużych sal konferencyjnych oraz kilku mniejszych pomieszczeń biurowych, kuchni, wc magazynku itp.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro klimatyzowane Rybnik

Śródmieście,Rybnik(Żernica + 17 km)

40 zł/m²100 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Przedmiotem oferty jest lokal biurowy o powierzchni 100 m2 , składający się z trzech pomieszczeń oraz kuchni. Lokal w Rybnickim Ośrodku Biznesu w Rybniku - w biurowcu winda,.

Szczegóły ogłoszenia

36,12 zł/m²138 m² 4 985 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia przestronny lokal handlowo-usługowy o łącznej powierzchni 138 m , zlokalizowany w ścisłym centrum Gliwic, z bezpośrednim wejściem z ulicy. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²71,98 m² 3 239 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal w ścisłym Centrum Gliwic z bardzo dobrą komunikacją w biurowcu biprohut- stacja Gliwice. Opis lokalu: 71,98 m2 piętro VIII lokal przygotowany pod klucz wg. standardu.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro, ul. Grottgera

Szobiszowice,Gliwice(Żernica + 7 km)

67,74 zł/m²62 m² 4 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia przestrzeń biurowa w zadbanym budynku z dobrą lokalizacją. Możliwość dostosowania pomieszczeń pod najemcę. Klimatyzacja, ogromne przeszklenia, aneks kuchenny, balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Gliwice

Śródmieście,Gliwice(Żernica + 7 km)

55 zł/m²15 m² 825 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia szereg pomieszczeń biurowych w centrum Gliwic. Wachlarz możliwości jaki będzie miał przed sobą potencjalny najemca jest ogromny. Począwszy od wyboru dowolnego rozmiaru powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Biuro Żernica

Żernica,śląskie

39,47 zł/m²38 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Proponuję do wynajęcia lokal w Żernicy(gmina - Pilchowice). Powierzchnia lokalu to 38m2 z toaletą zapleczem oraz parkingiem tuż przy lokalu. Lokal przystosowany pod działalność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy Żernica

Żernica,śląskie

340 000 zł120 m² 2 833,33 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż budynek byłej piekarni zlokalizowany w Żernicy. Budynek o powierzchni użytkowej 105 m2 +budynek mieszkalny 75 m2. Lokal wyposażony w instalację elektryczną i wodną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. 3 Maja

Świerklany(Żernica + 25 km)

30 zł/m²40 m² 1 200 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajecia lokal użytkowy na parterze, z wejściem od ulicy, dostępny od 1 kwietnia. Powierzchnia użytkowa ok. 40 m , dodatkowo 8 m wspólne pomieszczenie z toaletą. Istnieje.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij