Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Budynki użytkowe na wynajem Żernica - Oferty wynajmu budynków użytkowych

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Budynek użytkowy

Centrum Południe,Zabrze(Żernica + 15 km)

1 428 zł51 m² 28 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:1 m²

Oferujemy do wynajęcia lokal użytkowy(magazyn) w Zabrzu, o powierzchni 1428,00 zł netto plus vat. Opis obiektu: pomieszczenie magazynowe o powierzchni 51 m kw oraz 33 m kw.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Gliwice

Łabędy,Gliwice(Żernica + 7 km)

11 000 zł220 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia nowoczesna powierzchnia biurowa 220 m - ksse Gliwice | dk88 | 21 miejsc parkingowych Oferujemy funkcjonalną i komfortową powierzchnię biurową o łącznej powierzchni ok. 220.

Szczegóły ogłoszenia

Hala ogrzewana

Gliwice(Żernica + 7 km)

89 640 zł4 980 m² 18 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:20 000 m²

Witam serdecznie Hala produkcyjno o powierzchni 4980m. Część biurowa i socjalna 400m2 -płatana dodatkowo. Suwnice o udźwigach od 5,0 t ,8t,12,5d o 20 t posadzki w hali.

Szczegóły ogłoszenia

Hala ogrzewana Rybnik

Rybnik(Żernica + 17 km)

33 000 zł1 500 m² 22 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:warsztat

 

Powierzchnia działki:-

Oferuje powierzchnię do wynajęcia 1500m2 w nowoczesnej hali magazynowej w Rybniku. Cały obiekt ok 7300m2 - 2000 miejsc paletowych - Wysokość składowania 10m - 2 doki załadunkowe - Ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Hala ogrzewana

Pyskowice(Żernica + 17 km)

2 850 zł285 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:100 m²

Witam Oferuję do wynajęcia halę magazynową o powierzchni 285 mkw. Wymiary hali -wiata 17 długości szerokości 17 m. Teren ogrodzony monitorowany. Parking przed wiatą. Teren monitorowany.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy

Rybnik(Żernica + 17 km)

12 000 zł600 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:200 m²

Oferuję do wynajmu murowaną haę z biurami i pomieszczeniami socjalnymi w Rybniku, o powierzchni ok 600 m kw. Opis nieruchomości: obiekt o powierzchni ok 600 m kw składa.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Gliwice

Bojków,Gliwice(Żernica + 7 km)

69 000 €15 000 m² 4,60 €/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia magazyn 15000 m2, gliwice, a4. Możliwość najmu innych metraży. Standard: magazyn klasy A Doki Bramy z poziomy "0" Wysokie składowanie Posadzka niepylna, techniczna Odporność.

Szczegóły ogłoszenia

Hala ogrzewana, ul. Staromiejska

Łabędy,Gliwice(Żernica + 7 km)

3 000 zł85,80 m² 34,97 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:90 m²

Do wynajęcia nowo wybudowana hala. Powierzchnia 85 m2 5,50 x 15,6 m Wysokość 4 m Wymiary bramy 2,50 x 2,50 m Posadzka przemysłowa Media: siła, światłowód, możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Hala klimatyzowana, ul. Pogodna

Borowa Wieś,Mikołów(Żernica + 22 km)

31 900 zł1 100 m² 29 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:3 265 m²

Do wynajęcia hala o łącznej powierzchni ok. 1100m2 Budynek składa się z: 1. Hali usługowej wysokość w najwyższym punkcie 3,60 m - Wjazd z poziomu 0 - Dwie bramy wjazdowe.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy, Rowień

Rowień,Żory(Żernica + 24 km)

10 000 zł471 m² 21,23 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Powierzchnia działki:17 817 m²

Oferta dla poważnego inwestora. Do wynajęcia kompleks restauracyjno-weselny położony na działce o pow. ok 18000 m2 Kompleks składa się z: - budynku głównego ( pow. zabudowy 471m2 ) -.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Biurowiec klimatyzowany